Skip to content

Co musíte vědět o výživě

Program, který Vás naučí, jak se pohybovat v oblasti zdravého životního stylu

Chcete se konečně dozvědět tajemství o tom, jak funguje lidské tělo a jak tyto informace použít pro svůj prospěch?

Materiály 

V rámci programu Vám poskytnu informace jak v rámci webináře, tak formou přehledných popisků a pracovních listů na každé probírané téma. 

Tipy na doplňky stravy

V dnešní době se roztrhl pytel s různými produkty a doplňky stravy. V rámci programu Vám doporučím ty nejdůležitější a ukážu Vám ty, se kterými mám pozitivní zkušenosti.

Kvalitní informace

Informace čerpám z vlastních zkušeností, odborných knížek a kurzů. Dbám na jejich vysokou kvalitu a mými učiteli jsou většinou odborníci s dlouholetou praxí. V programu získáte informace, díky kterým se Váš život zkvalitní.

Výzvy na každý týden

Každý týden bude pro Vás připravena výzva pro změnu v jedné oblasti. Zároveň dostanete veškeré informace a důvody, proč tyto zásady do svého života zařadit a jaké benefity Vám to přinese.

Přístup na živá vysílání

Každý týden bude probíhat živé vysílání na dané téma. V rámci této hodiny Vám poskytnu základní a velmi důležité informace – přehledně, věcně a s doporučením na jejich praktickou aplikaci.

Zajímavá témata

Na základě svého průzkumu jsem vybrala témata, která jsou velmi zajímavá, požadovaná a prakticky aplikovatelná. Budeme například probírat: Stres a jeho dopad na tělo, Střevní mikrobiom, Na co se soustředit při hubnutí, Lymfatický systém a jak se zbavit oteklosti…a další skvělá témata. 

! začínáme 16.8. v 19:00 !

Délka programu: 8 týdnů

Cena programu: 5 000 Kč

KURZ PLNĚ OBSAZEN